Medewerkers

Ons team bestaat uit gedreven mensen die samen invulling geven aan diverse activiteiten van De Driemaster. Maak kennis met onze medewerkers en mocht je meer informatie willen neem gerust contact met ze op.

Ons team:

Team De Driemaster 2017

 

Contactgegevens

Algemeen

Algemeen

E-mail: info@dedriemaster.nu
Website:
Martine Pretorius

Martine Pretorius

Projectleider

Postadres: Postbus 92 2400 AB Alphen aan den Rijn
Mobiel:
E-mail: m.pretorius@dedriemaster.nu
Website:
Thécla Ammerlaan

Thécla Ammerlaan

Mantelzorg consulent

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag
Postadres: Postbus 92 2400 AB Alphen aan den Rijn
Bezoekadres: DC Jacobus: Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Mobiel: 06 18249166
E-mail: t.ammerlaan@dedriemaster.nu
Website:
Marion Bakkes

Marion Bakkes

Maatschappelijke Ondersteuning Kaag en Braassem

Post- en bezoekadres: DC Jacobus: Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Mobiel: 06 18249159
E-mail: m.bakkes@dediemaster.nu
Website:
Rettie Bentvelsen

Rettie Bentvelsen

Ouderenadviseur

Bezoekadres: Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Telefoon: 0713317967
Mobiel: 06 51103212
E-mail: r.bentvelsen@dedriemaster.nu
Website:
Floor van den Berg

Floor van den Berg

Senior preventiemedewerker jeugd

Bezoekadres: Schoolbaan 2B, Roelofarendsveen
Telefoon: 088 2542384 (CJG)
Telefoon: 088 9004000 (Kwadraad)
Mobiel: 06 52415477
E-mail: f.vanden.berg@dedriemaster.nu
Website:
Rob de Blauw

Rob de Blauw

Coördinator vluchtelingenbegeleiding

Mobiel: 06-16695232
E-mail: r.de.blauw@dedriemaster.nu
Website:

Mirella Heinen

Coordinator activiteiten dienstencentrum Jacobus

Telefoon: 088-2091000
E-mail: mheinen@wijdezorg.com
Website:
Sarah van der Laan

Sarah van der Laan

Medewerker vrijwilligersvacaturebank
De Driemaster en TOM in de buurt

Mobiel: 06-18628815
E-mail: s.vander.laan@dedriemaster.nu
Website:
Ans Lammers

Ans Lammers

Mantelzorgconsulent

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Mobiel: 06-38757278
E-mail: a.lammers@dedriemaster.nu
Website:
Robin Mooij

Robin Mooij

Jeugdwerker

Mobiel: 06-42651731
E-mail: r.mooij@dedriemaster.nu
Website:
Wendy Nederend

Wendy Nederend

Welzijnscoach en medewerker project Statushouders

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
Mobiel: 06-46897920
E-mail: w.nederend@dedriemaster.nu
Website:
Carina van Schaik

Carina van Schaik

Communicatie & PR medewerker

Mobiel: 06 42646024
E-mail: c.vanschaik@dedriemaster.nu
Website:
Ina Slingerland

Ina Slingerland

Coördinator activiteiten en vrijwilligers Zorglocatie Woudsoord

Telefoon: 088 209 1000
E-mail: islingerland@wijdezorg.com
Website:
Omer Tekin

Omer Tekin

Jeugdwerker

Mobiel: 06-41665688
E-mail: o.tekin@dedriemaster.nu
Website:
Mijndert Tromp

Mijndert Tromp

Jeugdwerker

Postadres: Postbus 92 2400 AB Alphen aan den Rijn
Telefoon: 0172 427500
Mobiel: 06 38503489
E-mail: m.tromp@participe.nu
Website:
Coriene van Veen Tilma

Coriene van Veen Tilma

Coördinator activiteiten, dienstencentrum Jacobus

Adres: Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Telefoon: 088-2091000
E-mail: cvanveen@wijdezorg.com
Website:
Adrie Walen

Adrie Walen

Trajectbegeleider Statushouders

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Mobiel: 0611245816
E-mail: a.walen@driemaster.nu
Website:

Gijs van der Voet

Sociaal Raadslid

Postadres: Postbus 440 2800 AK Gouda
Telefoon: 0627047733
E-mail: g.vandervoet@kwadraad.nl
Website: