Medewerkers

Ons team bestaat uit gedreven mensen die samen invulling geven aan diverse activiteiten van De Driemaster. Maak kennis met onze medewerkers en mocht je meer informatie willen neem gerust contact met ze op.

Ons team:

Team De Driemaster 2017

 

Contactgegevens

Algemeen

Algemeen

E-mail: info@dedriemaster.nu
Website:
Martine Pretorius

Martine Pretorius

Projectleider

Postadres: Postbus 92 2400 AB Alphen aan den Rijn
Mobiel:
E-mail: m.pretorius@dedriemaster.nu
Website:
Thécla Ammerlaan

Thécla Ammerlaan

Mantelzorg consulent

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag
Postadres: Postbus 92 2400 AB Alphen aan den Rijn
Bezoekadres: DC Jacobus: Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Mobiel: 06 18249166
E-mail: t.ammerlaan@dedriemaster.nu
Website:
Marion Bakkes

Marion Bakkes

Coordinator team statushouders

Postadres: Jacobus, Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Bezoekadres: Clubhuis DOSR, Sportpad 17, Roelofarendsveen
Mobiel: 06 18249159
E-mail: m.bakkes@dedriemaster.nu
Website:
Rettie Bentvelsen

Rettie Bentvelsen

Ouderenadviseur

Bezoekadres: Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Telefoon: 0713317967
Mobiel: 06 51103212
E-mail: r.bentvelsen@dedriemaster.nu
Website:
Floor van den Berg

Floor van den Berg

Projectleider

Bezoekadres: Schoolbaan 2B, Roelofarendsveen
Telefoon: 088 2542384 (CJG)
Telefoon: 088 9004000 (Kwadraad)
Mobiel: 06 15868017
E-mail: f.vanden.berg@dedriemaster.nu
Website:
Josje Cuperus

Josje Cuperus

Preventief Jeugdmedewerker

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Mobiel: 06 46361168
E-mail: J.Cuperus@dedriemaster.nu
Website:
Gerda van Doorn

Gerda van Doorn

Coördinator Vluchtelingenbegeleiding en papierwinkel

Bezoekadres: Clubhuis DOSR, Sportpad 17, Roelofarendsveen
Werkdagen: maandag en woensdag
Mobiel: 06-16695232
E-mail: g.van.doorn@dedriemaster.nu
Website:
Mirella Heinen

Mirella Heinen

Coordinator activiteiten dienstencentrum Jacobus

Bezoekadres: Jacobus, Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Telefoon: 088-2091000
E-mail: mheinen@wijdezorg.com
Website:
Jamie Hoogeveen

Jamie Hoogeveen

Jeugdwerker

Bezoekadres: Hof van Alkemade, schoolbaan 2b Roelofarendsveen
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Mobiel: 06-48190835
E-mailadres: j.hoogeveen@participe.nu
Website:
Gerda Kievit

Gerda Kievit

Trajectbegeleider statushouders

Werkdagen: maandag t/m donderdag
Mobiel: 06-27071945
E-mail: g.kievit@dedriemaster.nu
Website:
Ans Lammers

Ans Lammers

Mantelzorgconsulent

Bezoekadres: Jacobus, Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Mobiel: 06-38757278
E-mail: a.lammers@dedriemaster.nu
Website:
Henri Mönch

Henri Mönch

Jeugdwerker

Postadres: Postbus 92 2400 AB Alphen aan den Rijn
Werkdagen: Maandag t/m vrijdag
Mobiel: 06-39118472
E-mail: h.monch@dedriemaster.nu
Website:
Robin Mooij

Robin Mooij

Jeugdwerker

Mobiel: 06-42651731
E-mail: r.mooij@dedriemaster.nu
Website:
Wendy Nederend

Wendy Nederend

Medewerker team statushouders

Bezoekadres: Clubhuis DOSR, Sportpad 17, Roelofarendsveen
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
Mobiel: 06-46897920
E-mail: w.nederend@dedriemaster.nu
Website:
Diny van Pinxteren

Diny van Pinxteren

Manager Zorg

Bezoekadres: Jacobus, Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Mobiel: 06-11084202
E-mail: dpinxteren@wijdezorg.com
Website:
Carina van Schaik

Carina van Schaik

Communicatie & PR medewerker

Mobiel: 06 42646024
E-mail: c.vanschaik@dedriemaster.nu
Website:
Ina Slingerland

Ina Slingerland

Coördinator activiteiten en vrijwilligers Zorglocatie Woudsoord

Telefoon: 088 209 1000
E-mail: islingerland@wijdezorg.com
Website:

Gijs van der Voet

Sociaal Raadslid

Postadres: Postbus 440 2800 AK Gouda
Telefoon: 0627047733
E-mail: g.vandervoet@kwadraad.nl
Website: