Medewerkers

Ons team bestaat uit gedreven mensen die samen invulling geven aan diverse activiteiten van De Driemaster. Maak kennis met onze medewerkers en mocht je meer informatie willen neem gerust contact met ze op.

 

Contactgegevens


Algemeen

Algemeen

E-mail: info@dedriemaster.nu
Website:
Majelle Slenters

Majelle Slenters

Projectleider

Werkdagen maandag t/m donderdag
Postadres: Postbus 92 2400 AB Alphen aan den Rijn
Mobiel: 06 28300474
E-mail: m.slenters@dedriemaster.nu
Website:
Thécla Ammerlaan

Thécla Ammerlaan

Mantelzorg consulent

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag
Postadres: Postbus 92 2400 AB Alphen aan den Rijn
Bezoekadres: DC Jacobus: Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Mobiel: 06 18249166
E-mail: t.ammerlaan@dedriemaster.nu
Website:
Marion Bakkes

Marion Bakkes

Coordinator team statushouders

Postadres: Jacobus, Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Bezoekadres: Clubhuis DOSR, Sportpad 17, Roelofarendsveen
Mobiel: 06 18249159
E-mail: m.bakkes@dedriemaster.nu
Website:
Rettie Bentvelsen

Rettie Bentvelsen

Ouderenadviseur

Bezoekadres: Saskia van Uylenburchlaan 1 Oude Wetering
Telefoon: 0713317967
Mobiel: 06 51103212
E-mail: r.bentvelsen@dedriemaster.nu
Website:
Josje Cuperus

Josje Cuperus

Preventief Jeugdmedewerker

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Mobiel: 06 46361168
E-mail: J.Cuperus@dedriemaster.nu
Website:
Labeeb Fahed

Labeeb Fahed

Medewerker Papierwinkel en begeleiding statushouders

Mobiel: 06 14422186
E-mail: L.Fahed@dedriemaster.nu
Website:
Jamie Hoogeveen

Jamie Hoogeveen

Jeugdwerker

Bezoekadres: Hof van Alkemade, schoolbaan 2b Roelofarendsveen
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Mobiel: 06-48190835
E-mailadres: j.hoogeveen@participe.nu
Website:
Titia van Ispelen

Titia van Ispelen

Welzijnscoach

Werkdagen: dinsdag, donderdag, vrijdag
Mobiel: 06-15891864
E-mail: t.vanispelen@kwadraad.nl
Website:
Wouter Koek

Wouter Koek

Jeugdwerker

Bezoekadres: Hof van Alkemade, schoolbaan 2b Roelofarendsveen
E-mail: w.koek@dedriemaster.nu
Website:
Manon Kuipers

Manon Kuipers

Medewerker Mantelzorgondersteuning

Werkdagen: dinsdag en donderdag
Mobiel: 06 34030932
E-mail: m.kuipers@dedriemaster.nu
Website:
Robin Mooij

Robin Mooij

Jeugdwerker

Telefoon: 0172-427500

Website:
Wendy Nederend

Wendy Nederend

Mantelzorgconsulent

Bezoekadres: Clubhuis DOSR, Sportpad 17, Roelofarendsveen
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
Mobiel: 06 34030920
E-mail: w.nederend@dedriemaster.nu
Website:
Jurjen Lind

Jurjen Lind

Jeugdwerker

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Mobiel: 06-38072269
E-mail: j.lind@dedriemaster.nu
Website:
Ina Slingerland

Ina Slingerland

Coördinator activiteiten en vrijwilligers Zorglocatie Woudsoord

Telefoon: 088 209 1000
E-mail: islingerland@wijdezorg.com
Website:
Jitta Slotboom

Jitta Slotboom

Coördinator huisvesting statushouders en Papierwinkel

Werkdagen: Maandag t/m donderdag
Telefoon: 06-16695232
E-mail: j.slotboom@dedriemaster.nu
Website:
William Slotboom

William Slotboom

Sociaal makelaar/ontvangende buurt

Werkdagen: maandag, dinsdag of op afspraak
Telefoon: 06-38294306
E-mail: w.slotboom@dedriemaster.nu
Website:
Annemiek Visser

Annemiek Visser

Coördinator MAG

Werkdagen: Maandag, dinsdag, vrijdag
Telefoon: 06-18968395
E-mail: a.visser@dedriemaster.nu
Website:

Ben Oosterhoff

Sociaal Raadsman

Mobiel: 06-41158937
E-mail: b.oosterhoff@kwadraad.nl
Website: