Maak kennis met onze Jeugdwerkers

FB_Jeugdwerkers
Maak kennis met onze jeugdwerkers, Robin, Jamie en Jurjen!De Driemaster werkt voor kinderen, jongeren en hun ouders in Kaag en Braassem. De Jeugdwerkers van de Driemaster zijn in alle kernen actief voor de jeugd en de jongeren. Zo gaan de jeugdwerkers met de SuperPretBus op pad om jonge kinderen te laten zien dat buiten spelen leuk en gezellig is. Voor de jongeren is er de Hangout.

Hebben jij en je vrienden een leuk idee voor een activiteit of ben je benieuwd naar wat wij allemaal organiseren? App met ons of volg ons online!

Contactgegevens

Robin Mooij
Mobiel: 06-42651731
E-mail: r.mooij@dedriemaster.nu

Jamie Hoogeveen
Mobiel: 06-48190835
E-mail: j.hoogeveen@dedriemaster.nu

Jurjen Lind
Mobiel: 06-38072269
E-mail: j.lind@dedriemaster.nu